Wyniki konkursu dla pielęgniarek.

Dzień Kobiet 2021


Konkurs z okazji Dnia Kobiet

2 marca na Facebook'owym fanpage'u Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych opublikowaliśmy konkurs z okazji Dnia Kobiet. Do wygrania były dwie bluzy medyczne - dla siebie i koleżanki - pielęgniarki lub położnej.

Nagrodą w konkursie były dwie wygodne bluzy medyczne. Bluzy posiadą kieszenie ułatwiające pracę (dwie dolne, jedną kieszonkę piersową oraz dodatkową kieszonkę na telefon). Zaletą są także wypustki w kontrastującym kolorze, nadające jej modny, nowoczesny wygląd.

Co należało zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie należało napisać w komentarzu, komu i dlaczego chciałabyś podarować bluzę medyczną - do wyboru kolor i rozmiar. Zwycięzcę konkursu wybraliśmy spośród pięciu komentarzy z największa ilością reakcji. Poniżej przedstawiamy komentarze, które braliśmy pod uwagę, wybierając zwycięzcę:

- Chciałabym wygrać bluzę dla mojej siostry bliźniaczki (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy), która również jest pielęgniarką. Bardzo empatyczna, wrażliwa na krzywdę człowieka - z całego serca oddana swoim pacjentom. (liczba polubień na dzień 7.03.: 323)

- Chciałabym wygrać bluzę medyczną dla mojej kochanej mamusi - (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy). To dzięki niej wybrałam zawód pielęgniarki, to ona zaraziła mnie pasją i miłością do pielęgniarstwa. W dodatku jest zawsze przy mnie blisko gdy jej potrzebuje. (liczba polubień na dzień 7.03.: 193)

- (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy) w takich cudnych i praktycznych bluzach widzę oczami wyobraźni NAS w pracy z dziećmi. Ty w medycynie ambulatoryjnej a Ja w oddziale szpitalnym. Moja wyobraźnia tym razem zależy od WAS. Osób o dobrych sercach i oddanych przez WAS głosów w postaci laików. Bardzo chciałbym zrobić niespodziankę koleżance a zarazem pielęgniarce o wielkim sercu. Proszę o polubienia. (liczba polubień na dzień 7.03.: 185)

- (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy) za Twoje oddanie i ciężką pracę. Jesteś cudowną pielęgniarką i nie zmieniaj się!! (liczba polubień na dzień 7.03.: 97)

- Chciałabym podarować bluzę (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy). Kochana należy Ci się na nowy start w pracy! I za to że jesteś taką wspaniałą pielęgniarką i koleżanką. (liczba polubień na dzień 7.03.: 54)

Zwycięzca konkursu

Zespół Redakcyjny Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych miał twardy orzech do zgryzienia, ponieważ pod postem konkursowym zostało zamieszczonych aż 227 komentarzy. Po dokładnej analizie każdego z nich, jednogłosnie uznaliśmy, że zwycięzcą konkursu zostaje autor poniższego komentarza:

Chciałabym wygrać bluzę medyczną dla mojej kochanej mamusi - (Imię i nazwisko osoby wybranej do podarowania bluzy). To dzięki niej wybrałam zawód pielęgniarki, to ona zaraziła mnie pasją i miłością do pielęgniarstwa. W dodatku jest zawsze przy mnie blisko gdy jej potrzebuje.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy konkursu, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za aktywny udzał. Na pewno osoby, którym chcieliście podarować bluzę medyczną zapamiętają ten miły gest na długo...
Wszystkim pielęgniarkom i położnym życzymy pięknego Dnia Kobiet!

Zobacz także pozostałe bluzy oraz inną odzież medyczną

Sponsporem konkursu był Sklep Pielęgniarek i Położnych - www.sklep.pielegniarki.info.pl