Pielęgniarki w Radomiu PODDAŁY SIĘ. Komentarze na Portalu: "Po prostu żenada"; "Cała Polska się będzie śmiała". Zamiast żądanych podwyżek przyjęły propozycję dyrektora szpitala - (wirtualnego) dodatku do pensji. Wirtualnego, gdyż jego wypłacenie uzależnione jest od wypłaty środków finansowych za tzw. nadwykonania przez NFZ. Przewodnicząca strajkujących: "Nie było sensu kontynuować protestu, który nie rokował na inne rozwiązania". 62 KOMENTARZE.

Strajk pielęgniarek i położnych w Radomiu.

 

 

 

Szczegóły . . .

 

 

 

 

 

 

Zobacz także:

W jakiej wysokości będą dodatki wywalczone przez strajkujące pielęgniarki i położne w Radomiu? Tego nie wie nikt! Protestujące ani dyrekcja szpitala. Bowiem z pieniędzy za nadwykonania z NFZ, z których mają być wypłacone dodatki, maja zostać również opłacone kary np. z NFZ za brak prawidlowego działania szpitala w okresie protestu.

Gdzie jest Prezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych? Czy nie powinna być w Radomiu? 13 KOMENTARZY.

W Radomiu pielęgniarki i położne pytają: gdzie są nasze pieniądze? Pytają dyrektora szpitala. Ale czy nie powinny skierować również tego pytania do przewodniczącej związku Doroty Gardias? 5 KOMENTARZY. 

OBCIACH? KLĘSKA? WSTYD! Z tej lekcji trzeba wyciągnąć wnioski! W pikiecie brało udział około 500 (tylko???) pielęgniarek i położnych z Radomia oraz różnych regionów kraju. Warto wiedzieć, że tylko w radomskiej izbie pip zarejestrowanych jest prawie 5000 pielęgniarek i położnych. 19 KOMENTARZY.

W sprawie Radomia i innych . . . Obserwatora kilka uwag. 20 KOMENTARZY.

Więcej aktualności z Radomia . . .

 

 Więcej wideoinformacji z Radomia zobaczysz tutaj.