Dziś cała Polska zobaczyła na czym polega brak profesjonalizmu w działaniach pani minister Ewy Kopacz i wiceministra Marka Twardowskiego oraz pana prezesa Jacka Paszkiewicza. Jeden wart drugiego. Jeden nadzoruje drugiego. A my wiemy, że to nie tylko sprawa chorych onkologicznie. To także opieka długoterminowa, pielęgniarstwo zadaniowe, poz, stawki preferencyjne dla lekarzy rodzinnych. Polskie pielęgniarstwo żegna tych Państwa . . . z radością! 18 KOMENTARZY.

1 min czytania
Aktualności

4 stycznia 2010 roku – Wystąpienie redakcji Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych do MZ oraz NFZ: Analizując działania MZ oraz NFZ nie można oprzeć się wrażeniu o nękaniu grupy zawodowej pielęgniarek przez urzędników tych instytucji, poprzez wywoływanie stanu uzasadnionych obaw o bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej w ramach wykonywania wolnego zawodu. 8 KOMENTARZY.

12 grudnia 2009 roku – Minister Zdrowia to tylko wasal wypełniający swoją posługę wobec lekarzy rodzinnych. 9 KOMENTARZY.

3 listopada 2009 rokuWniosek do Premiera: zwracam się do Pana Premiera o zbadanie czy opisana powyżej sytuacja nie jest wynikiem niedozwolonego lobbingu prowadzonego na rzecz organizacji zrzeszających praktyki lekarzy rodzinnych? Wyrażam nadzieję, że podległe Panu Premierowi instytucje podejmą działania zapobiegające wybuchowi „afery poz”, której rozmiary mogą przekroczyć tzw. aferę hazardową. 28 KOMENTARZY.

29 październik 2009 roku – Minster Marek Twardowski pisze opinię prawną dla Porozumienia Zielonogórskiego. Opinia wpisuje się w nurt 'radosnej twórczości’ urzędniczej. NFZ oraz Urzędy Wojewódzkie jej nie respektują. Chodzi o skład zestawu przeciwwstrząsowego.

5 października 2009 roku – Pielęgniarstwo środowiskowo – rodzinne. Kto i gdzie to powiedział? 'Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia powinny być nazwane imieniem Marka Twardowskiego. To powinniście napisać na tabliczce – Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia imienia Marka Twardowskiego’. 4 KOMENTARZE.

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7918 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka nie będzie musiała być członkiem izby pielęgniarskiej.

5 min czytania
Proponowane zmiany powinny objąć także izby pielęgniarek i położnych Do sejmu wpłynął w dniu 5 lipca 2023 roku projekt ustawy, która między…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w punkcie pobrań. Od 9 tys. PLN brutto.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Resort nad morzem w Jarosławcu zatrudni dwie pielęgniarki. Zakres obowiązków: Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań/ Praca…
Aktualności

Najczęstsze skutki uboczne radioterapii - zapobieganie, zarządzanie i poprawa jakości życia pacjentów

9 min czytania
Radioterapia jest jedną z podstawowych metod leczenia chorób nowotworowych. W terapii tej wykorzystuje się promieniowanie, które nie tylko działa destrukcyjnie na komórki…
Komentarze